Vrolijk duo is klaar om uit te vliegen ;)
Kia en Kua
Dit zijn Kia en Kua, twee Catharina parkieten die samen zijn gevonden en sindsdien onafscheidelijk zijn. Inmiddels zijn ze helemaal bijgekomen, gewend aan hun nieuwe omgeving en klaar om uit te vliegen naar een liefdevol, blijvend thuis.
Catharina parkieten staan bekend als sociale, rustige en actieve klimvogels, en dat zie je bij dit duo duidelijk terug. Bij ons verblijven ze in de kantine, waar ze zichtbaar genieten van de bedrijvigheid, de stemmen en alle geluiden om hen heen. Ze vinden het heerlijk om alles te observeren en af en toe gezellig mee te kwetteren.
Voor Kia en Kua zoeken we een ruime volière, bij voorkeur met soortgenoten, zodat ze hun natuurlijke gedrag volop kunnen laten zien. Ze kunnen zowel binnen als buiten gehouden worden, maar houd er rekening mee dat Catharina parkieten gevoelig zijn voor kou. In de wintermaanden is een beschutte, verwarmde plek dus echt een must.
De adoptiekosten voor dit leuke duo zijn €15,-
Ben jij op zoek naar een vrolijk, sociaal duo dat je volière komt verrijken? Dan zouden Kia en Kua zomaar jouw nieuwe gevleugelde huisgenoten kunnen worden.